Menu
Sepetim

Beyaz Peynir

Beyaz Peynir
KLASİK BEYAZ PEYNİR İNEK - 450gr (KASE/DİLİMLİ) Trakya Tam Yağlı OlgunlaştırılmışTrakya’nın en iyi bilinen peyniridir. İnek sütünden üretilir ve kendine has bir tada sahiptir. Sert ve parlak bir yapısı vardır. Minimum 6 ay soğuk odalarda olgunlaştırılır. Olgunlaştırılma işlemi tenekel..
₺72,90
KLASİK BEYAZ PEYNİR İNEK - 600gr (VAKUMLU)Trakya Tam Yağlı OlgunlaştırılmışTrakya’nın en iyi bilinen peyniridir. İnek sütünden üretilir ve kendine has bir tada sahiptir. Sert ve parlak bir yapısı vardır. Minimum 6 ay soğuk odalarda olgunlaştırılır. Olgunlaştırılma işlemi tenekelerde gerçekleşme..
₺82,90
KLASİK BEYAZ PEYNİR KEÇİ - 600gr (VAKUMLU)Trakya Tam Yağlı OlgunlaştırılmışKeçi ve koyun sütünün olduğu dönemlerde İnek, keçi, koyun sütü karışımından üretilir. İnek sütünden sonra keçi sütü ağırlıklı olarak kullanılır. Aroması yoğun, sert, nadide peynirlerimizdendir. Tenekelerde minimum 6 ay s..
₺103,95
KLASİK BEYAZ PEYNİR KOYUN - 600gr (VAKUMLU)Tam Yağlı OlgunlaştırılmışKoyun ve keçi sütünün olduğu dönemlerde İnek, koyun, keçi sütü karışımından üretilir. İnek sütünden sonra koyun sütü ağırlıklı olarak kullanılır. Aroması yoğun, sert, nadide peynirlerimizdendir. Tenekelerde minimum 6 ay s..
₺103,95
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)