Menu
Sepetim

Ünal Peynircilik

Firmamız üç kuşaktır Tekirdağ iline bağlı Malkara ilçesi Organize Sanayi Bölgesi’nde Süt ve Süt Ürünleri İmalatı Sektörü’nde faaliyet göstermektedir.

ÇEÇİL PEYNİRİ TAM YAĞLI 250grEn çok tüketilen peynir türlerinden biridir. Klasik yöntem olan suda haşlanarak yapılır Görünümü iplik şeklindedir ve rengi kaşar peynirine benzer. Tam yağlı, yumuşak ve tuzlu bir peynirdir. El ile çekildiğinde kolaylıkla liflerine ayrılır. Doğanın sütlü, narin ve doygun..
₺17,90
DİL PEYNİRİ TAM YAĞLI 250grSüt tadının yoğun hissedildiği yumuşak ve lezzetti bir peynirdir. Az tuzludur, lifli bir yapısı vardır . Tamamen inek sütünden ve klasik yöntem olan suda haşlanarak yapılır. Doğanın sütlü, yumuşak ve tadına doyum olmayan bir başka tarifidir...
₺17,90
ESKİ KAŞAR ANADOLU TAM YAĞLI 250grKahvaltı sofralarının vazgeçilmez çeşitidir. Yüksek oranda inek sütünden üretilir. 4 ay kenevir çuvallarında eskitildikten sonra tüketime sunulur. Krem renkli, parlak, canlı renktedir ve kesildiğinde ufalanmayışı kalitesinin göstergesidir. Doğanın sütlü ve eskidikçe..
₺19,90
ESKİ KAŞAR TRAKYA TAM YAĞLI 300grKahvaltı sofralarının vazgeçilmez çeşitidir. Belli oranlarda İnek, koyun ve keçi sütünün karışımından üretilir. 6 ay kenevir çuvallarında eskitildikten sonra tüketime sunulur. Krem renkli, parlak, canlı renktedir ve kesildiğinde ufalanmayışı kalitesinin göstergesidir..
₺32,90
GURME KAŞAR TAM YAĞLI 400grTaze kaşarın soft tadından fazlasını isteyenler için kendine özgü lezzeti, aroması ve görünümü ile sofranıza fark katar. Paketlemeden önce 10-15 gün dinlendirilir. Doğanın sütlü ve özel tarifidir..
₺27,90
KLASİK BEYAZ PEYNİR İNEK - 450gr (KASE/DİLİMLİ) Trakya Tam Yağlı OlgunlaştırılmışTrakya’nın en iyi bilinen peyniridir. İnek sütünden üretilir ve kendine has bir tada sahiptir. Sert ve parlak bir yapısı vardır. Minimum 6 ay soğuk odalarda olgunlaştırılır. Olgunlaştırılma işlemi tenekel..
₺32,90
KLASİK BEYAZ PEYNİR İNEK - 600gr (VAKUMLU)Trakya Tam Yağlı OlgunlaştırılmışTrakya’nın en iyi bilinen peyniridir. İnek sütünden üretilir ve kendine has bir tada sahiptir. Sert ve parlak bir yapısı vardır. Minimum 6 ay soğuk odalarda olgunlaştırılır. Olgunlaştırılma işlemi tenekelerde gerçekleşme..
₺36,90
KLASİK BEYAZ PEYNİR KEÇİ - 600gr (VAKUMLU)Trakya Tam Yağlı OlgunlaştırılmışKeçi ve koyun sütünün olduğu dönemlerde İnek, keçi, koyun sütü karışımından üretilir. İnek sütünden sonra keçi sütü ağırlıklı olarak kullanılır. Aroması yoğun, sert, nadide peynirlerimizdendir. Tenekelerde minimum 6 ay s..
₺49,90
KLASİK BEYAZ PEYNİR KOYUN - 600gr (VAKUMLU)Tam Yağlı OlgunlaştırılmışKoyun ve keçi sütünün olduğu dönemlerde İnek, koyun, keçi sütü karışımından üretilir. İnek sütünden sonra koyun sütü ağırlıklı olarak kullanılır. Aroması yoğun, sert, nadide peynirlerimizdendir. Tenekelerde minimum 6 ay s..
₺49,90
KREM PEYNİR TAM YAĞLI 150grLezzetli tadı ve yumuşak kremsi yapısı ile kolayca sürülebilir. Az tuzludur ve el değmeden üretilmiştir. Tüketimi kahvaltı ile sınırlı değildir. Lezzetini tatlılarda da kullanarak keşfedebilirsiniz. Doğanın sütlü, kıvamında ve vazgeçilmez lezzetidir...
₺8,90
KREM PEYNİR TAM YAĞLI 350grLezzetli tadı ve yumuşak kremsi yapısı ile kolayca sürülebilir. Az tuzludur ve el değmeden üretilmiştir. Tüketimi kahvaltı ile sınırlı değildir. Lezzetini tatlılarda da kullanarak keşfedebilirsiniz. Doğanın sütlü, kıvamında ve vazgeçilmez lezzetidir...
₺16,90
ÖRGÜ PEYNİRİ TAM YAĞLI 250grSaç örgüsü şeklinde, salamura bekletilen peynir çeşitlerindendir. Tamamen inek sütünden ve klasik yöntem olan suda haşlanarak yapılır. Az tuzlu tercih ediyorsanız ılık suda birkaç dakika beklettikten sonra yemenizi öneririz. Doğanın sütlü ve geleneksel tarifidir...
₺17,90
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)