Menu
Sepetim

Yöresel Ürünler

Yöresel Ürünler
ÇEÇİL PEYNİRİ TAM YAĞLI 250grEn çok tüketilen peynir türlerinden biridir. Klasik yöntem olan suda haşlanarak yapılır Görünümü iplik şeklindedir ve rengi kaşar peynirine benzer. Tam yağlı, yumuşak ve tuzlu bir peynirdir. El ile çekildiğinde kolaylıkla liflerine ayrılır. Doğanın sütlü, narin ve doygun..
₺42,90
DİL PEYNİRİ TAM YAĞLI 250grSüt tadının yoğun hissedildiği yumuşak ve lezzetti bir peynirdir. Az tuzludur, lifli bir yapısı vardır . Tamamen inek sütünden ve klasik yöntem olan suda haşlanarak yapılır. Doğanın sütlü, yumuşak ve tadına doyum olmayan bir başka tarifidir...
₺42,90
KOOP HELLİM PEYNİRİ 220 GR. AZ TUZLUHellim Kıbrıs kökenli, sık dokulu, sarımsı beyaz renkte taze bir peynirdir. Genelde ızgarada ya da yağsız tavada kızartıldıktan sonra yenir.Hellim Peynirinin içinde başta keçi sütü olmak üzere süt, tuz ve bazen de nane bulunur. İçerisindeki süt, keçi, koyun veya i..
₺52,95
ÖRGÜ PEYNİRİ TAM YAĞLI 250grSaç örgüsü şeklinde, salamura bekletilen peynir çeşitlerindendir. Tamamen inek sütünden ve klasik yöntem olan suda haşlanarak yapılır. Az tuzlu tercih ediyorsanız ılık suda birkaç dakika beklettikten sonra yemenizi öneririz. Doğanın sütlü ve geleneksel tarifidir...
₺42,90
TAZE SOKA PEYNİRİ TAM YAĞLI 600 gr.Soka Biberi, krema, olgunlaştırılmış beyaz peynir, lor peyniri, pastörize süt ve tuz ile yapılan balkanlara özgü bir ürün olan soka peyniri, sofralarınızda ister kahvaltıda taze ekmek ile isterseniz meze olarak günün her saatinde tüketebilirsiniz. Doğanın bu muh..
₺79,90
PEYNİR HELVASI 500 grKendine has kokusu ve lezzeti olan peynir helvası; tuzsuz peynir irmik ve şekerin karışımından elde edilir. Soğuk olarak ta tüketilen bu ürün ısıtılıp tüketildiğinde gerçek lezzetini ortaya çıkartmaktadır. Dilerseniz üzerine dondurma ekleyerekte tüketebilirsiniz. Afiyet olsun..
₺55,00
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)